Кошик
76 відгуків
Будівельна Компанія "БІЛИЙ ДІМ"
+38 (099) 76 75 376
+380 (63) 504-59-84
+380 (99) 767-53-76

Рулонні штори

РУЛОННІ ШТОРИ

Рулонні штори (тканинні ролети) - унікальне рішення для дизайну вікна і захисту від сонця.. Полотно штори накручується на вал при регулюванні висоти. А завдяки різноманітності тканин, їх фактур, малюнків і відтінків тканинні рулонні штори роблять інтер'єр цілісним і гармонійним.

В залежності від особливостей робочого механізму штори поділяють на закриті та відкриті.

      1. Ролети відкритого типу - це найпоширеніший варіант оформлення вікон. Їх відрізняє бюджетна ціна і вони надійно захищають віконний проріз від сонячного світла. Вгорі штори розташований обертовий вал, на який намотується полотно за допомогою ланцюжка. В якості бічних напрямних виступає струна, яка регулює прилягання полотна до склопакету.

        2. Ролети тканинні закритого типу мають жорсткі напрямні, які надійно фіксують полотно під час руху. Крім цього вал прихований в спеціальному коробі-накладці. Така система ідеально підходить на пластикові вікна.

Для виготовлення тканинних рулонних штор відкритого і закритого типу використовуються матеріали, які піддаються обробці спеціальними просоченнями. Якісні полотна перешкоджають накопиченню статичної електрики, пилу, стійкі до вигорання і біологічному руйнуванню.

Додатково може комплектуватися:

1) Напрямна струна (80 грн)

2) магніти для фіксації (80 грн)

3) Куточок-фіксатор нижнього кріплення (60 грн)

Вартість Вашого виробу скажімо по телефону за 5 хвилин)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner